Hakkımızda

kerimoğlu mermer hakkımızdaKERİMOĞLU MERMER  1993 Yılında tabiri caiz ise mermerciliğin mutfağından yani atölyecilikten başlayarak sektörün içine girmiş titiz ve düzenli bir çalışmanın sonucunda takvim 2004 yılını gösterdiğinde KERİMOĞLU MERMER Aile Şirketi fabrikasını kurarak mermercilik sektöründe kendine bir yer aramaya başlamıştır. Şirketimiz’in prensipli ve düzenli çalışmaları sonucunda da firma bu günkü konumuna gelmiştir.
               VİZYON  : Firmamız kuruluşundan buyana kendisini daima yenilikçi ve öncü bir kuruluş olarak kabul ettirmiş bu aşamada yaptığı yatırımlarla taşın soğuk yüzünde güller açtırıp bir çiçek buketi misali müşterilerine sunarak ürettiği kaliteli ürünleri yurt içi ve yurtdışı piyasalarda pazarlayarak bölge ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamış ve mermer sektöründe söz sahibi bir konuma gelmiştir.
              MİSYON   :  Firmamız her şeyin ötesinde İNSANA-İNSANCA yaklaşımı kendine ilke edinmiş ve tüm personeli ile birlikte bu konuda hata yapmamayı öğrenmiştir.
              Prensiplerimiz  : DÜRÜSTLÜK – KALİTE – İSTİKRAR

  1. DÜRÜSTLÜK ( Verilen bir sözü yerine getirebilme çabası.)
  2. KALİTE           ( Daima en güzelini üretme azmi)
  3. İSTİKRAR       ( Dürüstlük ve Kalite sözcüklerini bu günde, yarında, yarından sonrada hiç ama hiç aklından çıkarmamaktır.)
 
Bilecik Bej Mermer
Rosalia
RosaliaLight
CremaNuova
Terakota
Pechworld
Bursa Bej Mermer
Bursa Koyu Bej
Bursa Fosilli Açık Bej
Bursa Kırmızı Bej
Bursa Açık Bej
Emperador
Dark Emparador
Light Emparador
Traverten
Light Traverten
Dark Traverten
 
  Anasayfa  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji