Hakkımızda

KERİMOĞLU MERMER 1993 Yılında tabiri caiz ise mermerciliğin mutfağından yani atölyecilikten başlayarak sektörün içine girmiş titiz ve düzenli bir çalışmanın sonucunda takvim 2004 yılını gösterdiğinde KERİMOĞLU MERMER Aile Şirketi fabrikasını kurarak mermercilik sektöründe kendine bir yer aramaya başlamıştır. Şirketimiz’in prensipli ve düzenli çalışmaları sonucunda da firma bu günkü konumuna gelmiştir.

VİZYONUMUZ :

Firmamız kuruluşundan buyana kendisini daima yenilikçi ve öncü bir kuruluş olarak kabul ettirmiş bu aşamada yaptığı yatırımlarla taşın soğuk yüzünde güller açtırıp bir çiçek buketi misali müşterilerine sunarak ürettiği kaliteli ürünleri yurt içi ve yurtdışı piyasalarda pazarlayarak bölge ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamış ve mermer sektöründe söz sahibi bir konuma gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Firmamız her şeyin ötesinde İNSANA-İNSANCA yaklaşımı kendine ilke edinmiş ve tüm personeli ile birlikte bu konuda hata yapmamayı öğrenmiştir.

PRENSİPLERİMİZ

  • DÜRÜSTLÜK : ( Verilen bir sözü yerine getirebilme çabası.)

  • KALİTE : ( Daima en güzelini üretme azmi)

  • İSTİKRAR : ( Dürüstlük ve Kalite sözcüklerini bu günde, yarında, yarından sonrada hiç ama hiç aklından çıkarmamaktır.)